Hakkımızda

Sirket Profili

1927 yılında Giuseppe ve Bruno Bambi tarafından kurulan La Marzocco temellerini, İtalyan Rönesansının doğduğu topraklarda ve dünyanın en ünlü sanat eserlerini yaratan Leonardo da Vinci, Michelangelo ve Brunelleschi gibi dâhilerin memleketi Floransa, İtalya’da attı.

La Marzocco’nun en ufak detaylara dikkat edilerek üretilen estetik, yüksek kalitede, harika işlenmiş ve eşsiz tasarımlı espresso makineleriyle dünya çapında üne sahip olmasına şaşırmamak gerekir.

La Marzocco 1939 yılında, günümüzün espresso makinesi endüstrisi standardı olan ilk yatay kazanlı kahve makinesini geliştirerek patentini aldı.

Bu, önemli inovasyonların ilkiydi, ileride buna satüre edilmiş demleme grupları olan çift kazan sistemi eklendi. Gelenek, kalite ve üstün güvenirlik arayışına olan tutku tüm şirketi farklılaştıran ve şirketin kendini adadığı unsurlardır.

Bugün bile, La Marzocco’nun uzman kadrosu her müşteri için sipariş üzerine üretilen el yapımı her bir makinenin üretimindeki tüm aşamaları büyük bir titizlikle yönetir. Böylece, Giuseppe Bambi’nin müthiş deneyimi ve profesyonel ruhu doksan yılı aşkın süredir yaşamaya devam etmektedir.

© 2019 kaffesa ltd.  •  Made by Kaffesa